Stypendium Konfucjusza?

More
1 年 8 个月 前 #8530 Kadysiak
Dzień dobry!
Moim marzeniem są studia w Chinach. Słyszałam o stypendium oferowanym przez Instytut Konfucjusza. Wszystko dobrze, ale... jestem z małego miasta pod Warszawą i nie mam możliwości uczęszczania na kurs chińskiego do żadnego z Instytutów Konfucjusza w Polsce. Czy wobec tego miałabym jakąkolwiek szansę, aby a) otrzymać rekomendację b) otrzymać to stypendium? A może istnieją inne możliwości otrzymania stypendium na naukę w Chinach? Interesuje mnie przede wszystkim tłumaczenie, nauczanie języka... Sinologia po chińsku.
Aktualnie skończyłam drugą klasę liceum, w październiku będę miała 18 lat. Najchętniej naukę w Chinach podjęłabym po maturze, ale nie odrzucam opcji ubiegania się o stypendium na studiach w Polsce. Bardzo proszę o pomoc, ciężko znaleźć informacje na ten temat. Będę wdzięczna :)

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
1 年 4 个月 前 #8561 nataliapabi
Replied by nataliapabi on topic Stypendium Konfucjusza?
hej, mozesz dostac inne stypendium np rzadowe czy lokalne jesli nie masz jak zdawac testu hsk, by zdobyc stypendium konfucjanskie :) Organizacja kastu.pl pomaga znalezc studia takie, ktore Cie interesuja w Chinach i tez dostac sie na stypendium :)

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

创建页面时间:0.184秒
核心: Kunena 论坛