Spotkanie Polonii w Tianjin

More
7 年 3 个月 前 #5481 Bolanren
Zapraszamy wszystkich Polaków przebywających w Chinach na spotkanie polonijne, które odbędzie się w Tianjinie dn. 10 listopada b.r. (sobota) o godzinie 17:00 w restauracji Shao Shan Chao przy ulicy Liu Wei Lu 85 (drugie piętro) [六纬路85好] .
Data spotkania nie jest przypadkowa i jest związana z dniem Narodowego Święta Niepodległości przypadającym 11 listopada (ze względów technicznych nasze spotkanie odbędzie się 10 listopada, a to z uwagi, że sobota będzie dla wielu z nas dużo bardziej wygodna niż niedziela 11 listopada). Szczególnie zapraszamy osoby z Pekinu i to właśnie specjalnie dla nich miejsce spotkania zostało tak wyznaczone, aby znajdowało się blisko stacji kolejowej, skąd co 15-20 minut kursuje szybka kolej na trasie Pekin-Tianjin.
Osoby, które zamierzają wziąć udział w spotkaniu proszone są o potwierdzenie przybycia koordynatorowi imprezy, panu Adamowi Machajowi na e-mail: 该邮件地址已受到反垃圾邮件插件保护。要显示它需要在浏览器中启用 JavaScript。 lub na numer telefonu 18222163091. Osoby nie będące Polakami, jak i osoby towarzyszące Polakom, a zainteresowane spotkaniem, również gorąco zapraszamy. Koszt kolacji zostanie podzielony równo względem wszystkich uczestników spotkania (szacunkowy koszt na jedną osobę to 50-60 rmb).
Spotkanie organizowane jest pod patronatem Centrum Studiów Polska-Azja, które przygotowało dla uczestników spotkania „narodowy upominek”.
Link do bloga prowadzonego przez Polaka zamieszkałego w Tianjin http://raportzpanstwasrodka.blog.onet.pl/

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
7 年 3 个月 前 #5483 achinger
My będziemy!

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
7 年 3 个月 前 #5484 Bolanren
Tak, jak rzekł tak i zrobił, kol. Achinger był obcny. A tu relacja oraz foto ze spotkania http://raportzpanstwasrodka.blog.onet.pl/2012/11/11/relacja-ze-spotkania-polonii-w-tianjin/

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
7 年 3 个月 前 #5485 bialychinczyk
Bylo spotkanie w sobote w polskim konsulacie

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

创建页面时间:0.226秒
核心: Kunena 论坛