4 lutego 2014 - Nastanie nowej dynastii

More
6 年 1 个月 前 #6179 achinger
Drodzy i umiłowani Poddani-Użytkownicy SinoForum!

Końcem stycznia 6 roku panowania dynastii Zhao (赵), miłościwie nam panujący Cesarz, Przewodniczący Zhao, po wielu dniach rozważań, wielu nieprzespanych nocach, podjął nieodwołalną decyzję o abdykacji.

Ze smutkiem i zaskoczeni przyjęliśmy tą decyzję w niepewności oczekując dalszych wypadków. Jednocześnie pełni wdzięczności dziękujemy Cesarzowi Zhao za jego sprawiedliwe, mądre i miłościwe panowanie!

Po zaledwie kilkunastu godzinach bezkrólewia, Cesarz Senior podjął decyzję o wyniesieniu na cesarski tron, dotychczas sprawującego obowiązki Gubernatora, wiernego poddanego achingera, który z poczuciem najwyższego obowiązku w służbie poddanym przyjął z radością decyzję Cesarza Seniora.

Niniejszym, w 7 roku SinoForum, ogłaszam nastanie panowania dynastii Bo (波)!

Chińskie imię miłościwie nam panującego nowego Cesarza to Bo Ke (波克), stąd nowa nazwa dynastii. Cesarz Bo został intronizowany po uprzednim zgłoszeniu takowej chęci do Cesarza Seniora.
波皇帝万岁!

Orędzie do poddanych

Ukochani poddani!

SinoForum będzie trwało w niezmienionej formie. W najbliższej i dalszej przyszłości żadne drastyczne zmiany nie są planowane. Uważnie będę się przysłuchiwać głosowi poddanych, wszelkie dobre pomysły będą rozważane, poddawane publicznej dyskusji, a następnie wdrażane.

Jeżeli wśród poddanych znajdują się zacni użytkownicy, którzy zechcą pomagać Cesarzowi w moderowaniu, zgłaszajcie się, pracy jest dużo, a moje zasoby czasowe ograniczone.

Bo

Technikalia
29 stycznia 2014 - nastąpiło przeniesienie bazy danych oraz plików SinoForum z serwera Cesarza Seniora na serwer obecnego cesarza. Serwer zlokalizowany jest w Holandii, Użytkownicy z Polski w dłuższej perspektywie nie powinni odczuwać żadnych różnic w szybkości działania. Użytkownicy spoza Polski powinni odczuć przyspieszenie w działaniu!

Tego samego dnia doszło do cesji domeny sinoforum.pl, nowym właścicielem domeny jest obecnie nam panujący Cesarz Bo.

29 stycznia - 1 lutego 2014 - Użytkownicy mogli doświadczać chwilowych problemów technicznych związanych z przenosinami SinoForum na nowy serwer. Obecnie brak oznak jakichkolwiek problemów, ale jeżeli są Użytkownicy, którzy nadal je odczuwają, proszę niezwłocznie powiadomić Cesarza.

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
6 年 1 个月 前 #6181 ril
波皇帝万岁!

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
6 年 1 个月 前 #6187 homikus
:)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
6 年 1 个月 前 #6194 bialychinczyk
Chylimy czola, calujemy najmniejszy palec u lewej nowy i oferujemy dalsze poddanstwo Nowej Wladzy zeslanej przez wszystkie bogi, boginie i wszelkich swietych naszych i obcych.

grzeszny ale pokorny narod

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
6 年 1 个月 前 #6196 achinger
Piękna postawa! Proszę nie przerywać...

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
6 年 1 个月 前 #6197 bialychinczyk
Umarl cesarz, Niech zyje Cesarz i rzadzi nam lagodnie i dobrotliwie

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

创建页面时间:0.262秒
核心: Kunena 论坛