co Chińczycy sądzą o Wojnie Koreańskiej

More
7 年 3 周 前 #5711 ril
Czy ktoś miał okazję się przekonać jak Chińczycy oceniają rolę swojego kraju w Wojnie Koreańskiej? Różnica w poziomie życia obywateli obu Korei jest chyba z Chin widoczna. Z drugiej strony ludzie generalnie nie lubią świadomości, że ich naród stał po złej stronie...

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
7 年 2 周 前 #5712 achinger
Nie do końca w odpowiedzi na pytanie, ale jak poczytasz komentarze poniżej tego artykułu http://www.chinasmack.com/2013/pictures/north-korean-traffic-officer-crying-during-award-chinese-reactions.html to zauważysz jaki Chińczycy mogą mieć stosunek do wojny koreańskiej i pozostałych problemów dot. tego kraju.

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
7 年 2 周 前 #5717 PolskaChinka
Większość moich znajomych Chińczyków ma to serdecznie gdzieś. A już to po której stronie sanie ich kraj, to już w ogóle. Zdają sobie sprawę, że nie mają na to żadnego wpływu, więc po prostu się tym nie przejmują. Tak samo jak setkami ofiar trzęsienia ziemi, maltretowanymi zwierzętami, głodnymi dziećmi i tysiącem podobnych spraw. Dodatkowo, to nie pierwszy raz kiedy Korea Północna grozi wojną, Chińczycy zdążyli już do tego przywyknąć ;)

Ciekawe historie, niespotykane przygody, użyteczne informacje, relacje z podróży i piękne zdjęcia! Zapraszam na ( skosnymokiem.blogspot.com )

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

创建页面时间:0.187秒
核心: Kunena 论坛