Chinski.Kondux.pl

More
7 年 8 个月 前 #5456 KonduX
Chinski.Kondux.pl was created by KonduX
Kiedyś pisałem różnych swoich tworach, raczej mniej udanie. Ostatnio stworzyłem Kondux.wordpress.com, które zmieniło się w Kondux.pl (własny sever itp.) ale stwierdziłem, że temat Chin i Tajwanu zasługuję na oddzielny blog i dlatego zrobiłem Chinski.Kondux.pl . Na blogu Kondux.pl cały czas będą pojawiać tematy związane z Chinami czy Tajwanem, ale już dużo rzadziej.  http://chinski.kondux.pl/ jest blogiem, na którym będą moje wszystkie wpisy związane z tymi azjatyckimi krajami.  Dodatkowo polecam profil na FB, ponieważ mam zamiar codziennie dodawać tam moje zdjęcia z podróży, http://www.facebook.com/lekcjechinskiego ;)
P.S. Jeśli macie jakieś zdjęcia to bardzo chętnie bym je pokazał na moim FB, oczywiście napiszę, że od Was. Możecie się podpisać zarówno imieniem i nazwiskiem, ksywką czy adresem swojej strony.
P.S. 2 Jeśli ktoś byłby zainteresowany napisaniem czegoś ciekawego związanego z Chinami, Tajwanem lub językiem chińskim to chętnie zamieścił bym to na blogu. Z podpisem tak samo jak na FB
Pozdrawiam,
Kondrad
该邮件地址已受到反垃圾邮件插件保护。要显示它需要在浏览器中启用 JavaScript。

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

创建页面时间:0.182秒
核心: Kunena 论坛