Regulamin Działu

More
11 年 1 个月 前 - 11 年 1 个月 前 #181 homikus
Regulamin Działu was created by homikus

W celu zachowania odpowiedniego poziomu Forum i przejrzystości Działu z linkami proszę o przestrzeganie kilku najważniejszych zasad:

1. W Dziale zamieszczać można jedynie odnośniki do stron o tematyce bezpośrednio dotyczącej Chin i Dalekiego Wschodu. Na linki do innych witryn przeznaczone są pozostałe Działy.

2. W celu zamieszczenia odnośnika lub grupy odnośników każdorazowo należy założyć nowy wątek. W ten sposób linki znajdować się będą tylko w pierwszej wiadomości tematu, a dalsze do niego odpowiedzi będą dyskusją na ich temat. Pozwoli to zachować maksymalną przejrzystość Działu.

3. Przed dodaniem nowego tematu należy bezwzględnie użyć wyszukiwarki w celu sprawdzenia, czy ktoś wcześniej nie zamieścił już informacji o danym serwisie. Duplikaty będą kasowane.

4. Każdy nowy wątek powinien być zatytułowany tak, aby wstępnie można było zorientować się, jakich tematów dotykają odnośniki w nim publikowane. Nieodpowiednie są tytuły typu "Kilka nowych stronek" czy "Fajne znalazłem stronki ^_^". Proszę o kierowanie się zasadą w rodzaju "Strony historyczne", "Forum literaturoznawcze", "Kilka linków na taki a taki temat" i tak dalej. Proszę również pamiętać, że tytuł ma być treściwy, ale jednak hasłowy, najlepiej będący tytułem strony.

5. Każdy odnośnik powinien być opatrzony tytułem linkowanej strony lub jej odpowiedniej części oraz przynajmniej ogólnym krótkim opisem. W ten sposób każdy zainteresowany będzie mógł wstępnie zapoznać się z charakterem i tematyką strony.

6. Tematy z odnośnikami do serwisów niepasujących tematycznie do Działu będą albo przenoszone w bardziej odpowiednie miejsce, albo, z braku takiego, kasowane.

7. Zarówno tytuł wątku, jak i opis strony muszą być po polsku.

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
Last edit: 11 年 1 个月 前 by Jacek.
此主题已锁定。
创建页面时间:0.164秒
核心: Kunena 论坛