Anglojęzyczne materiały naukowo-dydaktyczne

More
12 年 3 个月 前 - 12 年 3 个月 前 #1243 noel
Witam.

Od dłuższego czasu prowadzę temat z linakmi do anglojęzycznych publikacji on-line o krajach azjatyckich (w tym o Chinach) na japońskim forum japonia.org.pl. Publikacje pochodzą z róznych magazynów, ośrodków akademickich czy organizacji, więc jest to rzetelna literatura. Ponieważ trochę już się tego uzbierało ciężko byłoby wszystko przekopiować, dlatego podaję bezpośredni link do tematu. Mam nadzieję, że znajdziecie tam coś ciekawego dla siebie :)
www.japonia.org.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=1246

Zachęcam też do skorzystania z promocji SAGE Publ., który umożliwia zarejestrowanym użytkownikom dostęp do artykułów wydanych po 1999r.. W ofercie SAGE są m.in. magazyny "China Report", "China Information" czy "Modern China", ale nie tylko w nich można znaleźć coś o Kraju Środka. Promocja trwa do końca października.
online.sagepub.com/

noel
Last edit: 12 年 3 个月 前 by .

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
12 年 3 个月 前 #1246 YLK
Dzieki, bardzo ciekawa kolekcja i duzo wartosciowych materialow (przynajmniej dla mnie).

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
12 年 3 个月 前 #1247 noel
Cieszę się, że ktoś skorzysta - w końcu jest tu więcej potencjalnych odbiorców niż na typowo japonistycznym forum. Oczywiście niektóre strony warto jeszcze samemu przebadać, bo od czasu zamieszczenia mogło się na nich coś zmienić, np. wyd. RAND co raz dodaje nowe publikacje do pobrania. Uwolniłam się od pracy magisterskiej i mam teraz trochę więcej czasu, więc pewnie wkrótce pojawią się nowe linki.

noel

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
11 年 9 个月 前 #2569 noel
Dla wszystkich zainteresowanych - rozpoczęła się kolejna promocja SAGE Publ. - do końca kwietnia można korzystać z darmowego okresu próbnego obejmującego materiały z lat 1999-2009. Szczegóły i link znajduje się w pierwszym poście.

noel

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

创建页面时间:0.183秒
核心: Kunena 论坛