Chinczyk w Wilkowyjach. Serial Ranczo.

More
8 年 1 周 前 #5435 mastersino
Dokladnie to nie chinczyk lecz koreanczyk, ale w serialu Ranczo chinczyka aktor gra i nawet po mandarynsku pare slow mowi, gdy jabola z lokalnymi pijaczkami poznaje. Czasami ogladam odcinki Rancza. Zabawny serial pokazujacy obyczaje, poglady na swiat Polski staropolskiej. W skrocie watek chinczyka przedstawia sie tak:
Corka jednych panstwa odwiedza rodzine na wsi. Zaskakuje matke i ojca duzym brzuchem :-) W rodzinie panika, ze tak bez slubu i kim jest ojciec. Poznym wieczorem, ktos wali do drzwi. Okazuje sie ze cyt"taki jakis dziwny" po corke przyszedl zapytac. Jest to koncowka odcinka 33. Wszystko rozkreca sie w odcinku 34, gdy w trakcie sniadania nie ma przy stole chinczyka. Czemu ? Ociec, chyba niechcacy przekrecil kluczyk w drzwiach  do sypialni bo przeciez skad mozna wiedziec co sie po takim spodziewac  :) :) :) :)

Reszty nie opowiadam, tylko zapraszam do ogladania.
Ranczo Odcinek 34

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
8 年 1 周 前 #5436 Bolanren
Myślę, że to początki pokazywania Chińczyków w kulturze masowej. Wraz ze wzrostem zainteresowania Państwem Środka takie zdarzenia będą coraz częstsze. W latach 90 tych kiedy to zaczynała się amerykanizacja w Polsce pamiętam, że w teleranku czy jakimś tam innym 5-10-15 zaczęli pojawiać się murzyni, to samo było z teledyskami i oraz innymi programami telewizyjnymi. Teraz nastapi sinizacja.

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
7 年 11 个月 前 #5443 Camillvs
No tak, Koreańczyk gra Chińczyka, może za jakiś czas prawdziwy Chińczyk wystąpi...

人在江湖,身不由己!

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
6 年 3 个月 前 #6419 kropka00
dobre to było, uczyło tolerancji :)

Tani nocleg Warszawa - gdzie? Czy radca prawny Gliwice jest skuteczny?

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

创建页面时间:0.202秒
核心: Kunena 论坛