Kto nie zauważył, ten musi tu być po raz pierwszy. Zmieniliśmy wygląd naszej strony, ale zmiany dotyczą też tzw. backendu. Wszystko z myślą o użytkowniku i o ułatwieniu nam pracy. Chodziło przede wszystkim o to, aby użytkownicy mieli łatwy dostęp do wszystkich usług Bohan i nie błądzili po stronie.

Dla nas, jak twórców Bohan, zmiany są przede wszystkim w sposobie obsługi i aktualizacji serwisów. Korzystamy w maksymalnym stopniu z gotowych rozwiązań już dostarczanych wraz z systemem do zarządzania treścią. Minimalizując ilość wtyczek i rozszerzeń sprawiliśmy, że strona jest szybsza, aktualizacje są łatwiejsze, a ilość błędów i niedociągnięć zminimalizowana (w razie ich wystąpienia jest nam też łatwiej je naprawiać).

Wszystkie ważne elementy starej strony zostały przeniesione, ale prace nadal trwają. Tu i ówdzie znajdzie się jeszcze trochę nieprzetłumaczonych na chiński treści, czasami zdarzy się błąd czy niedopatrzenie. Wszelkie uwagi i zgłoszenia dotyczące problemów traktujemy bardzo poważnie - piszcie!

Na stronie pojawił się nowy dział - Blog. Posiadamy już wloga na YouTube, ale publikowane treści pisane i audiowizualne będą się przeplatać w minimalnym stopniu. Pisaliśmy o tym w naszym pierwszym poście tutaj.

Ma być szybko, prosto i przejrzyście! Udało się?

(Na zdjęciu stara strona Bohan)