Wydawnictwo Bohan specjalizuje się w publikowaniu słowników, podręczników do nauki języków obcych oraz tłumaczeń literatury pięknej oraz fachowej. Nie oznacza to jednak, że Wydawnictwo, poprzez przyjęty profil, zamyka się na ciekawe propozycje współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bieżącą ofertą. Dotychczasowym czytelnikom dziękujemy za zaufanie oraz krytyczne oko, a autorów i tłumaczy prosimy o kontakt w celu przedstawienia propozycji wydawniczej.

O wydawnictwie

Wydawnictwo Bohan powstało w 2010 w odpowiedzi na zapotrzebowanie polskiego rynku na specjalistyczne wydawnictwa słownikowe szczególnie, jeżeli chodzi o języki dalekowschodnie.

Bohan to wydawnictwo nowoczesne, które do opracowywania swoich publikacji wykorzystuje najnowsze i najbardziej zawansowane narzędzia do przetwarzania tekstów. Grupa Bohan jest jedynym przedstawicielem w Europie specjalistycznego oprogramowania do tworzenia słowników - TshwaneLex.

Każdy tekst traktujemy indywidualnie. Czy jest to nasze własne opracowanie, czy też wydajemy prace osób trzecich, ostateczny produkt zawsze jest najwyższej jakości oraz w przystępnej cenie.

Nie zastrzegamy sobie prawa do odpowiedzi na wybrane propozycje. Odpowiadamy na wszystkie nadsyłane do nas wiadomości!

Nowoczesność, rzetelność, szybkość i pracowitość!

Publikuj z Bohan

Drogi autorze/ tłumaczu,

jeżeli stworzyłeś tekst, który chcesz wydać, prześlij go do nas w jakiejkolwiek formie chcesz (fragment, całość, wersja elektroniczna, twarda kopia). Nie zastrzegamy sobie prawa do odpowiadania na wybrane propozycje! Odpowiadamy na wszystkie wiadomości. Jeżeli odmówimy podjęcia się wydania Twojego tekstu, to z pewnością otrzymasz krótkie uzasadnienie naszej decyzji (uzasadnienie, to nie recenzja!), ewentualnie zaproponujemy nasze warunki.

Zanim powołaliśmy do życia Wydawnictwo Bohan, sami zmagaliśmy się z problemem wydania naszych tłumaczeń. Jedno z wydawnictw wprost powiedziało: "Tekst jest świetny, ale nie mamy pieniędzy na Twoją propozycję". My wiemy jak się dobrze wydaje i wiemy też, że wcale nie musi to być proces drogi i długotrwały.

Tel: +48 33 482 00 89