słownik na komórkę z systemem operacyjnym bada

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #4548 przez Chińczyk
Witam, czy mógłby ktoś polecić mi jakiś dobry słownik na telefon z systemem operacyjnym bada? Aktualnie mam słownik ze strony nciku.com, jednak wyszukiwanie w nim słów ogranicza się zaledwie do wyszukiwania poprzez wpisanie słowa po angielku lub pinyinu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #4558 przez ximinez
Aż musiałem sprawdzić co to jest bada ;) Nigdy nie słyszałem o słownikach na tę platformę. Przy następnej wymianie telefonu proponują wziąć coś z Androidem - już niedługo na ten system wchodzi Pleco, jeden z najlepszych słowników j. chińskiego.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #4577 przez Chińczyk
Pleco jest już od dłuższego czasu dostępny na Androida, mój kolega ma go już ponad rok. Świetnie się sprawdza, duży zasób słów. Pełna wersja kosztuje chyba około 70 dolarów, ale jak się dobrze poszuka można znaleźć ten słownik zupełnie za darmo :)

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #4578 przez Camillvs

Pleco jest już od dłuższego czasu dostępny na Androida, mój kolega ma go już ponad rok. Świetnie się sprawdza, duży zasób słów. Pełna wersja kosztuje chyba około 70 dolarów, ale jak się dobrze poszuka można znaleźć ten słownik zupełnie za darmo :)

To gdzie mam szukać? ;)

人在江湖,身不由己!

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #4581 przez Chińczyk
Ja dostałem go na pendrivie od kolegi, ale myślę, że na jakiś torrentach za darmo się znajdzie, jeżeli Ci zależy spytam kolegi i linka postaram się wysłać :)

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #4596 przez ximinez
Dostępna jest beta, wolę poczekać na pełną wersję i dopiero na nią przenieść licencję. Uważam, że jest to tak świetny software, że nie wypada go kraść, warto zapłacić za kawał naprawdę dobrej roboty. Szczególnie, że Pleco to w zasadzie firma jednoosobowa...

Czas generowania strony: 0.219 s.
Zasilane przez Forum Kunena