chiński AIASEC Uniwersity

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #3951 przez ril
Czy ktoś brał udział w kursach prowadzonych przez AIASEC Uniwersity? Startuje teraz nowa grupa w Warszawie (info znalazłem na stronie http://www.polska-azja.pl/2011/02/08/learn-by-play-intensywne-kursy-jezykowe-na-aiesec-university-w-warszawie/ ). Główna ich zaleta jest taka, że są tanie: 250zł za 2 miesiące przy 2 razy po 1,5h w tygodniu. Z drugiej strony o lektorce wiem tylko tyle, że jest to Pamela z Chin, która ma doświadczenie w nauce języka. Nic więcej się nie mogę od organizatorów dowiedzieć, twierdzą, że sami znają tylko podstawowe dane...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 tydzień temu #3995 przez Camillvs
Replied by Camillvs on topic chiński AIASEC Uniwersity
Dlatego tak ciężko o uczniów na warszawskim rynku szkół jezyka chińskiego ;)

人在江湖,身不由己!

Więcej
9 lata 3 dni temu #4047 przez ril
Replied by ril on topic chiński AIASEC Uniwersity

Dlatego tak ciężko o uczniów na warszawskim rynku szkół jezyka chińskiego ;)

Kurs okazał się być bardzo w porządku. Nauczycielka bardzo sumiennie prowadzi zajęcia. Niestety jest tu na praktykach i wkrótce wraca do Chin. Jest możliwość kontynuacji semestru w szkole henhao, ale za ponad 3 razy większą cenę: 750zł za 7 tygodni.

Więcej
9 lata 3 dni temu #4051 przez ximinez
Replied by ximinez on topic chiński AIASEC Uniwersity
750zł za 7 tygodni to bardzo niewiele ;)

Więcej
9 lata 3 dni temu #4052 przez Niltinco
Replied by Niltinco on topic chiński AIASEC Uniwersity
750zł to może nie jakaś bardzo niska cena, ale nie też przesadnie wysoka (choć zależy ile godzin nauki było wciągu tych 7 tygodni). Dla porównania w Krakowie szkoły japońskiego prześcigają się w jak najtańszych kursach i tak średnia kursu za 30h lekcyjnych to 300 - 330zł w grupkach kilkuosobowych (wyjątek stanowi jedna szkoła która do 1 grupy potrafi wrzucić aż 30 osób i dziwo jest to najpopularniejsza ze szkół japońskiego). Tani kurs jest jedynie fajny dla ucznia, ale lektorzy w takich szkołach zarabiają tak psie pieniądze, że właściwie cały czas jest rotacja kadry.

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora

Więcej
9 lata 2 dni temu #4053 przez ril
Replied by ril on topic chiński AIASEC Uniwersity

750zł to może nie jakaś bardzo niska cena, ale nie też przesadnie wysoka (choć zależy ile godzin nauki było wciągu tych 7 tygodni)

Wyliczyłem, że 21, bo 2 razy po 1.5h

Ile z pieniędzy za kurs trafia do nauczyciela a ile idzie na salę, szkołę, itp.?

Czas generowania strony: 0.219 s.
Zasilane przez Forum Kunena