HSK

Więcej
12 lata 4 dni temu #1040 przez YLK
Replied by YLK on topic Odp: HSK
Znow nasze poglady gdzies sie spotkaly... :D

Swoja droga ciekaw jestem egzaminu z biznesowego j.chinskiego - podziel sie szczegolami, jak bedziesz cos wiecej wiedzial.

A yuebing byl smaczny, 豆沙的. Ciekaw jestem, jak wypadna te w Poznaniu (dzisiaj degustacja?)...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 4 dni temu #1041 przez Eddie
Replied by Eddie on topic Odp: HSK
Darmowe jedzenie w poznaniu? Wiecej info prosze

Głodny student.

;-p

NIECH ŻYJĄ WSZYSTKIE NARODY DEMOKRACJI LUDOWEJ!

Więcej
12 lata 4 dni temu #1042 przez Yao laoshi
Replied by Yao laoshi on topic Odp: HSK
Ciasteczka księżycowe w Poznaniu jutro (16 września) o 17:30 w Collegium Maius - imprezę organizuje Instytut Konfucjusza.

"Tut das Unnütze"

Günter Eich (1907-1972) - niemiecki poeta, z wykształcenia sinolog

Więcej
12 lata 4 dni temu - 12 lata 4 dni temu #1044 przez Eddie
Replied by Eddie on topic Odp: HSK
Jeśli impreza nie jest tylko dla wybrańców, postaram się przemycić moją szacowną osobę po parę darmowych słodyczy. Akurat jutro jestem w poznaniu jako, że odbieram swój poszukiwany słownik chińsko-rosyjski... Ah, szczęśliwy dniu zesłany przez cesarza!

P.S.: Pomijając całą jakże ciekawą wymianę zdań między Panami, zachowam się jak nadworny clown i spytam... czy można zdawać HSK w Polsce? I czy tylko w Instytucie Konfucjusza w Krakowie ?

NIECH ŻYJĄ WSZYSTKIE NARODY DEMOKRACJI LUDOWEJ!
Ostatnia12 lata 4 dni temu edycja: Ming od.

Więcej
12 lata 4 dni temu #1047 przez Yao laoshi
Replied by Yao laoshi on topic Odp: HSK

Jeśli impreza nie jest tylko dla wybrańców, postaram się przemycić moją szacowną osobę po parę darmowych słodyczy.

Szczerze mówiąc, nie wiem. Ja wprawdzie dostałem pocztą imienne zaproszenie, ale nie sądzę, żeby tego typu impreza była imprezą zamkniętą - w końcu Instytut Konfucjusza jest po to, żeby upowszechniać wiedzę o kulturze chińskiej w społeczeństwie, a zatem byłbym nieco zdziwiony, gdyby nie wpuszczali wszystkich zainteresowanych.

czy można zdawać HSK w Polsce? I czy tylko w Instytucie Konfucjusza w Krakowie ?

Nie mam pojęcia. Kilka lat temu (kiedy jeszcze nie było IK w Krakowie ani nigdzie indziej) pojawiła się wiadomość o powołaniu centrum egzaminacyjnego HSK na Uniwersytecie Warszawskim. Czy odbywają się tam nadal te egzaminy, nie mam pojęcia (o sprawie jest w każdym razie podejrzanie cicho...).

"Tut das Unnütze"

Günter Eich (1907-1972) - niemiecki poeta, z wykształcenia sinolog

• Gość
  • Gość
12 lata 4 dni temu #1048 przez
Replied by on topic Odp: HSK
co powiedziecie o tym? -> grono.net/forum/topic/15921368/0/

warto?

Czas generowania strony: 0.255 s.
Zasilane przez Forum Kunena