Praktyki

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #5409 przez minutemail
Praktyki was created by minutemail
Drodzy weterani forumowi  :) , co sądzicie o takich ofertach praktyk jak

http://www.connectasia.pl/index.php/pl/praktyki/praktyki
http://chinanow.pl/
http://www.henhao.pl/wyjazdy_praktyki_zawodowe_w_chinach.html

Wygląda na to, że takie praktyki to chyba najtańszy sposób "połączenia" z Chinami.
Bo wiecie, ja marzyłem o mieszkaniu i pracy w Chinach gdy miałem 7 lat i nadal nie mogę się od tego odpędzić  :'(
Chciałbym studiować w Chinach lub chociaż pojechać na kurs językowy ale moja rodzina i ja nie należymy do arystokracji  :(

Mam więc kilka pytań :

1. Co sądzicie o wymienionych wyżej praktykach ?
2. Czy stypendium pokrywa bilety lotnicze (Myślę, że na 85% nie ale pytam się dla pewności)
3. Czy można dostać stypendium na sam kurs językowy (zapewne nie, ale jeśli tak, to łatwo ?)
4. A może lepiej pójść na inżynierkę w Polsce i dodać do tego znajomość chińskiego ?
5. Może jakiś weteran Achinger czy ximinez poleci inną drogę życia (która zapewnie nie istnieje) dla człowieka, który MUSI żyć w chinach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #5414 przez xue sheng
Replied by xue sheng on topic Praktyki
bardzo latwo jest dostac prace w Chinach jako nauczyciel angielskiego. daja ci wize , miesiiecznie min.5500 yuanow( dosc sporo) oplacaja mieszkanie i uczysz max 20 h w tygodniu. Moja współlokatorka wybrała ten rodzaj wyjazdu do Chin, a wieczorami chodzi na prywatne lekcje chińskiego . W Chinach jak ogarniesz sytuacje jest łatwiej dostać stypendium. Jak chcesz blizzych konkretnych info napisz na priva. Może coś moge pomóc.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #5415 przez minutemail
Replied by minutemail on topic Praktyki
Dziękuję za odpowiedź. A jak ich uczyć angielskiego nie znając chińskiego ?  ???

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #5416 przez Wallygator
Replied by Wallygator on topic Praktyki
uczac angielskiego dostajesz do pomocy chinskiego nauczyciela, ktory uczy angielskiego, gramatyki i ogarnia dzieciaki podczas zajec, twoim zadaniem jest natomiast nauczenie ich glownie wymowy, rozmawianie, zachecenie do nauki tego jezyka. z wymowa najwiecej maja problemow i nie trzeba byc native speakerem. oczywiscie americano czy brytyjczyk dostaje wiecej. im wyzsze kwalifikacje, tym mozesz dostac sie do szkoly w wiekszym miescie i zarobki wieksze.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #5417 przez minutemail
Replied by minutemail on topic Praktyki
Dzięki. Bardzo dobrze się składa bo z angielskim nie mam najmniejszych problemów  :P

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #5420 przez xue sheng
Replied by xue sheng on topic Praktyki
ja bym się nie zgodziła, że nativi dostają więcej. Głównie zależy od tego jak ogarniasz rzeczywistośc w Chinach i na ile jesteś zdolna/y się dogadać. Doświadczeni, aktywni biali nauczyciele są głównie poszukiwani. Płeć piękna ma o wiele łatwiej w Chinach w znalezieniu pracy.

Czas generowania strony: 0.178 s.
Zasilane przez Forum Kunena