Kwestie wizy w PL i HongKongu

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #5171 przez Camillvs

z tych 5-ciu lat musisz mieszkac minimum 9 miesiecy w roku w Chinach

Dzięki, no to klops, choć czuję się jak w czesko-chińskim filmie ;)

人在江湖,身不由己!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #5175 przez bialychinczyk
Nie wpadaj w panike, chyba nie chcesz byc do konca zycia Chinczykiem, mowie o chinskiej green karcie.
Na podstawie ozenku z Chinka mozesz bez problemu dostac wize pobytowa na jakis tam czas, chyba rok. Jak beda problemy w konsulacie w Polsce, jedz do Chin na wizie innej niz turystyczna i lokalna policja wyda ci wize pobytowa

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #5178 przez Camillvs

Nie wpadaj w panike, chyba nie chcesz byc do konca zycia Chinczykiem, mowie o chinskiej green karcie.
Na podstawie ozenku z Chinka mozesz bez problemu dostac wize pobytowa na jakis tam czas, chyba rok. Jak beda problemy w konsulacie w Polsce, jedz do Chin na wizie innej niz turystyczna i lokalna policja wyda ci wize pobytowa

Spoko, i będę pracować na czarno  8)

人在江湖,身不由己!

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #5180 przez bialychinczyk
czlowieku, wez dupe w garsc i przestan pracowac dla kogos, wtedy nikt cie nie zapyta czy na czarno czy na rozowo.

Wydaje mi sie ze jest to wina polskich szkol; ucza jak byc dobrym lokajem, a nie szefem

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #5184 przez Camillvs

czlowieku, wez dupe w garsc i przestan pracowac dla kogos, wtedy nikt cie nie zapyta czy na czarno czy na rozowo.

Wydaje mi sie ze jest to wina polskich szkol; ucza jak byc dobrym lokajem, a nie szefem

No bycia szefem nikt nie ucza, ale dobrym lokajem tez nie jestem. Samozatrudnienie tez moze byc na czarno, niezarejestrowana dzialalnosc gosporadcza?

人在江湖,身不由己!

Czas generowania strony: 0.221 s.
Zasilane przez Forum Kunena