Banki, przelewy i te sprawy.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #4938 przez goroh
Replied by goroh on topic Banki, przelewy i te sprawy.
No to bomba ze ten swistek daja!
Jaki miales czas oczekiwania na nowy pasek?
Ostatnim moim zmartwieniem jest/bedzie zdjecie, pamietam ze w PL z linijka sprawdzali
czy twarz jest dobrych rozmiarow. Mam foto i tak na oko jest git, ale to tylko moje zdanie hehe.
pzdr

4ty rok uczenia w Chinach : http://www.chiny-info.pl/Home.aspx

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #4939 przez achinger
No wlasnie czekalem okolo miesiac.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #5408 przez xue sheng
to można z innego banku niż bank of China robic przelewy do pl? Mi Pani w ICBC powiedziała, że z mojego podstawowego konta( standardowe, gdzie dostajecie karte od ręki) nie mogę robić przelewów zagranicznych. Ja zrobiłam przelew ostatnio. Sprawa wygląda tak, iz trzeba zamieniać na euro yuany i robimy przelew przez internet. Ja zapłaciłam 200 yuanów za 200 euro. Czy ktoś się orientuje czy nam studentom będzie można wyrobić visa...? Jak nie wchodzi w gre zabieranie dolarów do pl to wester union jest najtanszy? Nie ma możliwości, aby założyc konto w pl i  w Chinach w tym samym banku i wpłacać w chińskim banku na chińskie konto i pózniej robic przelewy w ramach tego samego banku za free?

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #5410 przez mastersino
Juz chyba ktos o tym pisal...
Otworzyc konto w Chinach to nie problem. Sam mam jedno dla platnosci online. Tzn jest troche papierow do wypelnienia.  Mozesz otrzymac karte platnicza visa, ale z tego co slyszalem nie karte kredytowa. Takie ograniczenie dla obcokrajowcow. Nigdy nie robilem przelewu zagranicznego z konta chinskiego, ale slyszalem rowniez, ze np ICBC w Chinach, Hong Kong'u, Anglii czy Polsce to 4 inne instytucje. Nie ma zadnych udogodnien.
Jak bym przewozil duza kase z Chin do Polski to pewnie zakupilbym najdrozsza walute aby bylo tego fizycznie jak najmniej no ale to juz zalezy od tego ile chce sie zabrac forsy.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #5413 przez xue sheng
ICBC w Polsce czy ja o czymś nie wiem...nie mam możliwości przywozić kasy do Polski. Czy w takim razie jak otorze sobuie konto z karta wiza ( ta którą otrzymam po 20 dniach) moge płacić np w Polsce kartą?

Czas generowania strony: 0.206 s.
Zasilane przez Forum Kunena