shanghai Pudong International Arpt (PVG) -> nanjing

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #495 przez homikus
A ja myślę, że robisz z igły widły i za bardzo się przejmujesz głupią podróżą z miasta do miasta, tak krótką w dodatku :)

Ech, wiem, wiem, na początku tak jest, zresztą, do wszak drugi koniec świata, ale naprawdę nie ma się czym aż tak emocjonować :)

Z lotniska na dworzec, kupuj bilet kolejowy na najbliższy możliwy pociąg i po sprawie! Naprawdę, nie przejmuj się tym aż tak bardzo, to nie takie straszne! ;D

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #583 przez Camillvs
Ja lądować mam w Szanghaju dwa dni wcześniej i też śmigam na pociąg, tyle że do Wuhanu, ale całe szczęście mam tam znajomą z uczelni. Ta właśnie znajoma mogłaby polecić jakieś hostele, które miała mi proponować na wypadek jej nieobecności w domu. A zatem jeśli chcesz jakieś dane hosteli, to daj znać :)

人在江湖,身不由己!

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #594 przez YLK
Sugeruje przejazd aurobusem (机场巴士, nie pamietam niestety numeru, chyba 2) na dworzec kolejowy, Maglev jest cool ale dojdzie ci jedna niepotrzebna przesiadka, a te w tutejszym upale i wilgotnosci nie naleza do przyjemnosci. Poza tym przejazd metrem z bagazem to klopot.
Na dworcu kup bilet do Nankinu na szybki pociag (numery zaczynaja sie od litery D, tzw. 动车组), jest ich sporo, podroz trwa ok. 2h. Jak juz kupisz bilet mozesz wejsc do baru na dworcu (smaczne i tanie chinskie jedzenie) albo spedzic czas w poczekalni 软席 (po prawej stronie dworca) - zrob niewinna mine, bo inaczej Cie nie wpuszcza, a warto tam, bo sa miekkie kanapy i dobra klima.

Zakladam ze przylecisz w ciagu dnia, bo wieczorem to juz mozebyc klopot.

Hoteli szukaj najlepiej typu 经济性, kosztuja rzedu Y200, czyste, bardzo porzadne, najbardziej popularna siec to M168.

Powodzenia!

YLK (NB tez z Poznania)

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #602 przez ikari_yui
Dziękuję za pomoc. Od razu mniej się boję. :)

Czas generowania strony: 0.173 s.
Zasilane przez Forum Kunena