Podróżowanie po Chinach w Chiński Nowy Rok

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #3220 przez YLK
Cena swietna - poprzez jakie biuro kupilas ten bilet? Ctrip oferuje na ten sam dzien bilety po Y870 (juz z podatkiem). NIe jestem w stanie wyleciec tak wczesnie, pewnie dopiero ok. 10 lutego, ale juz teraz zapolowalbym na dobre ceny. Z gory dzieki za pomoc!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #3221 przez xiaobai
To 逍遥行 : http://www.feijipiao.cn

Znalazłam przez niezastąpione www.qunar.com

Trochę się ociągali z potwierdzeniem (trwało to ok. 6 godzin) ale zadzwoniłam, przepraszali i wysłali aż 3. Ogólnie jestem zadowolona bo mają sensowny serwis internetowy, w którym wszystko chodzi jak trzeba, no i ta cena. Powodzenia!

P.S. aaa sprawdziłam, niestety na qunar najtanszy bilet juz skoczył do 698 bez opłat.
Ostatnia9 lata 9 miesiąc temu edycja: od.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #3224 przez YLK
Dzieki za link. Firma nie budzi we mnie zaufania, ale jesli dali Tobie dobry serwis, to moze i mnie nie zrobia w konia... Czy placilas za bilet poprzez ich strone? Czy sprawdzalas bilet poprzez system komputerowy linii lotniczej? Ja zawsze to stosuje, gdy kupuje bilety od nieznanych agentow.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #3226 przez xiaobai
YLK - a czemu nie budzi? Czy serwis dobry okaże się, gdy/jeśli polecę. Placilam przez strone. Co do sprawdzenia - sprawdziłam przez stronę travelsky. I tam rezerwacja jest, i że bilet 有效, i wszystko sie zgadza. Tylko w rubryce 行程单号 jest zamiast numeru: 未通过民航系统打印行程单. Rozumiem, że kazdy bilet elektroniczny bez papierowego 单子 ma taka adnotacje i ze to znaczy tylko tyle, ze nie ma swistka i w konsekwencji nie ma numerka swistka, a nie ze wszystko jest gdzies poza systemem? Jeśli orientujesz się, o co chodzi z tym komunikatem, to byłabym wdzięczna za interpretację.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #3228 przez YLK
Nie budzi, bo tak mi moja meska intuicja podpowiada...:) Ale powaznie - tyle skamow mi sie przydazylo, ze dmucham na zimne, i wole zaplacic wiecej, ale zrobic zakup przez uznany portal.
Ja zawsze kupuje bilety placac w momencie otrzymania wydrukowanych kopii - kurierowi w moim mieszkaniu. Mam wowczas numer biletu, dzwonie na infolinie odpowiedniej linii lotniczej i sprawdzam, czy bilet jest w jej systemie poslugujac sie jego numerem.

Pewnie powinienem dac szanse rozwijajacym sie firemkom, ale jestem ostrozny (na granicy fobii).

Nie potrafie wyjasnic tego zdania w rubryce, nigdy sie z nim nie spotkalem. Pewnie masz racje, ze zwiazane jest ono z tym, ze masz bilet czysto elektroniczny, a nie w papierowej formie; pewnosci jednak nie mam. Sugeruje przejscie sie do jakiegos biura sprzedajacego bilety w najblizszej okolicy i dopytanie. Albo jeszcze lepiej - zadzwon na infolinie linii lotniczej i po prostu sprawdz bezposrednio u nich. Powodzenia!

Czas generowania strony: 0.194 s.
Zasilane przez Forum Kunena