Wyrabianie wizy osobie trzeciej

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #2721 przez La G.I.
Na wniosku wizowym do ChrL  jest napisane, że zasadniczo wnioskodawca powinien osobiście składać wniosek o wydanie wizy. Czy gdybym rzeczywiście starał się o wizę dla siebie i np. trojga-czworga znajomych, miłe panie z Warszawy czy Gdańska przyjęłyby tylko mój wniosek? Jakoś agencje turystyczne nie mają problemów z wyrabaniem wiz osobom, które do ambasady/konsulatu sie nie pofatygowały.
Jakie są wasze doświadczenia w tych sprawach?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #2722 przez Bolanren
W 2007 roku za czasów Pana Ambasadora Yuan Guisen-a tak własnie zrobiłem. Z powodu ze mieszkam w Szczecinie wysłalismy koledze z Warszawy nasze paszporty z gotowymi wnioskami przez nas podpisanymi plus foto itd itp. (wtedy było jeszcze bez opłat).Kolega, postronna osoba (on dla siebie wizy nie wyrabiał), składał wnioski plus poaszporty a potem je odebrał i odesłał do Szczecina.
Osatnimi czasy jezdze do Gdańska i tam załatwiam osobiscie; (apropos: w niedziele wyjazd do Chin :] ).
Nie recze ze teraz jest tak samo bo i np. ceny sie zmieniły to moze i tez procedury.Najlepiej zadzwonic i zapytac.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #2724 przez Yao laoshi
Ja tylko raz składałem wniosek osobiście. Z reguły robię to za pośrednictwem osób trzecich, bo nie chce mi się jeździć do Warszawy czy Gdańska. Nigdy nie było z tym problemów.

"Tut das Unnütze"

Günter Eich (1907-1972) - niemiecki poeta, z wykształcenia sinolog

Czas generowania strony: 0.150 s.
Zasilane przez Forum Kunena