Wszyscy zakładają osobne wątki.

• Autor
  • Gość
  • Gość
10 lata 1 miesiąc temu #2741 przez
To ja też tak zrobię.
Po to wątek zakładam, żeby się pochwalić. (Napisałam już w wątku, w którym się wcześniej wypowiadałam, obawy swe wyrażając. Obawiam się jednak, że się tamten post nie ukazał.)

Pochwalić się, że się mimo licznym przeciwnościom losu (z których największą jest moje nieuctwo) dostałam na sinologię poznańską.
Będę więc studiować dokładnie to, co sobie wymyśliłam.

Ciekawe, czy podołam. To jest moja kolejna obawa. Bo uczę się szybko i obce mowy z łatwością przyswajam, ale po chińsku, ujmując to delikatnie, nic nie potrafię powiedzieć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #2742 przez homikus
Gratulacje! Mam nadzieję, że będziesz zadowolona. A jeśli sama chęć dostania się na sinologię wiąże się jeszcze z wielką fascynacją samymi Chinami - na pewno podołasz :)

(...) ale po chińsku, ujmując to delikatnie, nic nie potrafię powiedzieć.

Jak niemal każdy, kto rozpoczyna sinologię :)

A przy okazji proszę propagować SinoForum wśród 同学ów, czyli fellow studentów :)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #3103 przez Shenlanna
Wszyscy zaczynają, a ja nie chcę.
Strasznie się cieszę, że udało mi się tu trafić, po wielu przejściach, szczególnie z rejestracją ;) Witajcie!
Chińskiego się uczę od dość dawna, ale niestety ze względu na dodatkowość do studiów ekonomicznych nie dość intensywnie ;) Intensywnie uczyłam się na wyjeździe, ale nie było mi dane pozostać na Tajwanie długo. Im więcej się uczę, tym bardziej wciąga.
Ale, jak widzę sinoforum pomaga :) (pomaga też w znajdowaniu linków, które zmuszają do zarywania nocy w ramach fascynacji językiem i kulturą, które mogę sobie ze spokojnym sercem wyjaśniać jako pożyteczne :))

Czas generowania strony: 0.188 s.
Zasilane przez Forum Kunena