Witam!

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #2132 przez gosi4buka
Witam! was created by gosi4buka
你们好!
Na początku oczywiście gratuluję forum :)  Nie jestem chyba tak pro jak większość tutaj (w Chinach spędziłam tylko 2 tygodnie).
Ogólnie rzecz biorąc w trakcie mojego pobytu mieszkałam u znajomych i było bardzo miło ^^ /W tym miejscu wielkie podziękowania dla Państwa 五/ Byłam w Wuxi, Nanjing i Shanghaiu i właściwie cały czas spędziłam na powtarzaniu tekstów w stylu 'That's amazingly great!'. Zachwyciłam się i od tamtej pory (wakacje 2007) moim celem jest wielki come back do Państwa Środka. Tylko na dłużej ^^
Marzą mi się studia i życie w Chinach. Jak dobrze pójcie to z dniem 7 lutego zacznę kurs mandaryńskiego., bo jak na razie, to co umiem może budzić jedynie uśmiech politowania ;)
Kocham chińską kuchnię. Najbardziej gotować, na co ze względu na czas, rzadko sobie pozwalam ^^
Liczę na sympatyczne rozmowy na tym forum. A że czuję, że jesteście sympatycznymi ludźmi to i rozmowy sympatycznymi być powinne. o! ;D
Pozdrawiam,
Gosia

Bo światłem to tylko - co nam prosto w oczy!
Człowiekiem - co człowiek krwi swojej utoczy -
Plus Leonardo i Bach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #2135 przez homikus
Replied by homikus on topic Witam!
No, czy tak znowu wszyscy są tu "pro", to raczej bym nie powiedział :) Ale Ci, którzy najwięcej się udzielają, z pewnością :)

Witaj na SinoForum, mam nadzieję, że się nie zawiedziesz :)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #2176 przez gosi4buka
Replied by gosi4buka on topic Witam!
Dzięki za miłe przyjęcie. To Ty prowadziłeś warsztaty o chińskim jakoś tak w grudniu, prawda? Byłam zachwycona ^^
PS Dziś się dowiedziałam, że mamy wspólnego znajomego

Bo światłem to tylko - co nam prosto w oczy!
Człowiekiem - co człowiek krwi swojej utoczy -
Plus Leonardo i Bach.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #2177 przez homikus
Replied by homikus on topic Witam!
O Matko Boska Bezlitosna...

Tak, to właśnie ja :)

No i cóż, Chłopiec zdążył już opowiedzieć mi dziś o tym, cokolwiek niespodziewanym, acz miłym a wybitnie intrygującym zbiegu okoliczności ;D

Ech, jakiż świat mały! :)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Czas generowania strony: 0.199 s.
Zasilane przez Forum Kunena