:-)

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #158 przez Beijing
:-) was created by Beijing
Witam wszystkich fanatyków Chin. Trafiłem na to forum całkiem niedawno (w sumie to niedawno powstało :P ), i czytam regularnie Wasze posty. Chciałem dołączyć do tej społeczności 18. sierpnia bieżącego roku, bowiem jest to wyjątkowa dla mnie data, rocznica dnia, w którym to napisałem pierwszy znak : 你, to było coś cudownego, moment w którym pokochałem Chiny i wszystko co chińskie :) Może to niepoważne pamiętać takie drobiazgowe sytuacje, ale później będzie miło wspominać. Jak widać dołączyłem już dziś, nie chciałem sobie robić zaległości ;) Kilka osób z tego forum kojarzę z innych stron traktujących o Chinach. Cieszę się, że jest wreszcie dobre forum na temat, który mnie interesuje. Podobnie jak Niltinco, również ja omijam tego typu tematy, ale gdzieś i kiedyś trzeba napisać ten pierwszy post :) Może coś o mnie: kocham Chiny i nie wstydzę się tego w dobie zachodniej propagandy o tym jakie to Chiny są bardzo złe. Planuję studiować sinologię, ale do tego jeszcze dużo czasu, ponieważ mam 15 lat. Mam nadzieję że mój młody wiek nie będzie dla kogoś problemem. To chyba wszystko najważniejsze, szczegóły nie są istotne. Dziękuję za ewentualne przeczytanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #162 przez homikus
Replied by homikus on topic :-)
Ach, i ja pamiętam takie głupotki, jak moment pisania pierwszego znaku. I tak się składa, choć nie jest to chyba niczym wyjątkowym czy dziwnym, że też był to znak 你. Ba! Wciąż trzymam swoje brudnopisy z tamtych lat (a minęło już prawie pięć), dzięki czemu mogę co jakiś czas popatrzeć sobie i popodziwiać, jakiej ewolucji ulegał stopniowo mój charakter pisma. A są to obserwacje prawdziwie fascynujące! ;D

Przypomnij się 18 sierpnia, to złożymy Ci życzenia :)

A czemuż miałby nam przeszkadzać Twój młody wiek? Szczerze mówiąc masz u mnie na początek wielkiego plusa. Już widać, że piszesz starannie i z poszanowaniem wszelkich zasad języka polskiego, co w dzisiejszym internecie pełnym dzieci neostrady, które w głębokim poważaniu mają jakiekolwiek zasady kultury, a co dopiero język, jest godną najwyższej pochwały cnotą! Cesarz jest kontent! ;D

Witam Cię zatem serdecznie na SinoForum!

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #169 przez Beijing
Replied by Beijing on topic :-)
Kiedyś też zachowałem notatki z pierwszych prób pisma, ale już po miesiącu mój, że tak to ujmę: "styl" bardzo się zmienił. Na początku to akurat chyba każdy pisze "kulfony" :) Co do drugiej części Twojego posta to miałem okazję na własnej skórze przekonać się że nie ważne czy masz coś mądrego do napisania czy nie, wiek skreśla twoje szanse na zdobycie jakiegoś szacunku, bynajmniej w Internecie.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #171 przez homikus
Replied by homikus on topic :-)

Na początku to akurat chyba każdy pisze "kulfony" :)

Ależ naturalnie :)

(...) to miałem okazję na własnej skórze przekonać się że nie ważne czy masz coś mądrego do napisania czy nie, wiek skreśla twoje szanse na zdobycie jakiegoś szacunku, bynajmniej w Internecie.

Hm, to masz dość niemiłe doświadczenia. Cóż, ja takich nie miałem w wieku tych 15-16 lat, ale to chyba jednak były inne czasy, czasy modemów 56 kbps :)

Niemniej jednak możesz być pewien, że tu żadna dyskryminacja z tytułu Twojego wieku Cię nie spotka. Powód co prawda może być inny ;D , ale na pewno nie wiek.

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #177 przez ximinez
Replied by ximinez on topic :-)

wiek skreśla twoje szanse na zdobycie jakiegoś szacunku, bynajmniej w Internecie.

"Przynajmniej" :) Sorry, nie mogłem się opanować, ale akurat ten jeden błąd językowy działa na mnie jak płachta na byka. Kontynuujcie rozmowę.

Czas generowania strony: 0.182 s.
Zasilane przez Forum Kunena