女士们,先生们。。。

• Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 4 miesiąc temu #142 przez
。。。Witam!

Na początek głęboki ketou i wyrazy uznania dla twórcy forum – kolejna udana inicjatywa ;-)
Sam kiedyś próbowałem stworzyć coś podobnego , ale jak widać nic z tego nie wyszło. Zabrakło czasu, zapału, zaplecza technicznego. Obu for nie ma nawet co porównywać, bo dzielą je całe lata świetlne :-P.

Ale miało być o mnie...to w skrócie: student sinologii z UAMu, lat 22. Zaczynam trzeci rok i tylko odliczam miesiące do wyjazdu do Chin – żeby jeszcze trafić do Guangdongu, który jest jednym z głównych obiektów moich zainteresowań. A poza tym Indochiny i 南洋 z naciskiem na relacje Chiny – Wietnam. Samouk katońskiego.

Na zainteresowania pozasinologiczne mówiąc szczerze nie zostaje już dużo miejsca. Wymieniłbym tu fotografię, ale z uwagi na braki w osprzęcie nieco z nią przystopowałem ;-).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #143 przez homikus
O, czyli to Ty byłeś właścicielem tamtego forum :)  Mam nadzieję, że tu wspólnie uda nam się osiągnąć większy sukces! Na razie zapał mam, zaplecze techniczne też, a z czasem pewnie później będzie trochę gorzej, jednak na razie nie narzekam.

I bardzo proszę mnie nie zawstydzać ketou'ami, na razie tylko postawiłem forum, a co s tego wyjdzie - czas pokaże. Hm, choć właściwie jako cesarzowi należą mi się ketou'y, hm, w zasadzie nawet dziewięć! :P

Witam na Forum!

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #144 przez Niltinco
Witaj Boyang :). Spotykamy się już na 3 forum ^^. Szkoda, że Twoje forum o Chinach upadło, ale w sumie od samego początku nie miało szczęścia do użytkowników i tkwiło w letargu. Mam nadzieję, że tu uda się pociągnąć to co nie udało się na Oriental Express.
Pozdrawiam :).

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #145 przez homikus
No to ja już tu widzę zalążek pierwszej sinoforumowej kliki :P

Promocja SinoForum

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #146 przez Niltinco

No to ja już tu widzę zalążek pierwszej sinoforumowej kliki :P

Gdybyśmy dodatkowo mieli funkcje modów nazwalibyśmy się "grupą trzymającą władzę" ;).

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #148 przez homikus
Haha, cóż za godna pochwały żądza władzy! ;D

Promocja SinoForum

Czas generowania strony: 0.202 s.
Zasilane przez Forum Kunena