你們好!

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #1353 przez krepa
Replied by krepa on topic 你們好!

Witaj i powodzenia w podbijaniu świata ;).

謝謝你!

(tu powstaje jednocześnie moje pytanie - czy można też w ten sposób podziękować jej, jemu, im i wam? :P) Przepraszam za offtopic, ale człowiek się musi uczyć całe życie! ;)
Ostatnia10 lata 11 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #1354 przez xiaobai
Replied by xiaobai on topic 你們好!
Duoshi, jak to się stało, że mając takie ładne ontologicznie imię  ::)z takim ładnym znaczkiem, zostałes tutaj ...userem? Po prostu Userem?  :o

A może to mi w ekranie sie popsuło? I mnie tez inni widza jako usera?

dziękuję wszystkim może być 谢谢大家. Dziękuje Wam, po prostu 谢谢你们.
Niekiedy, jak kto chce sie postarac, jak chodzi o ciebie/wy w postaci żeńskiej, stosuje, ale to raczej tylko na Tajwanie 妳, tez jako ni czytane.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #1355 przez krepa
Replied by krepa on topic 你們好!

Duoshi, jak to się stało, że mając takie ładne ontologicznie imię  ::)z takim ładnym znaczkiem, zostałes tutaj ...userem? Po prostu Userem?  :o

Najpierw dokonałem rejstracji (mianowałem się userem), a potem dopiero dowiedziałem się jak pisać znaki na komputerze :(  A tak szczerze mówiąc to nie mam pojęcia do końca co znaczy moje chińskie imię (i nazwisko też podobno). Takie zostało mi nadane, a nie zostało mi wytłumaczone co konkretnie oznacza. :( Stwierdziłem że jeszcze nie zasłużyłem na to żeby to wiedzieć i że dowiem się gdy będe wytrwale i ciężko pracował nad nauką języka ;D

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #1356 przez homikus
Replied by homikus on topic 你們好!
Powiedz słowo, a będzie uczynione! Sensowny powód i podanie numer ac567-f wraz z załącznikami należy przedłożyć Jego Cesarskiej Wysokości, a on w swej bezgranicznej wspaniałomyślności raz dwa nick zmieni na ten pożądany :)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #1359 przez Ling Ling
Replied by Ling Ling on topic 你們好!

謝謝你!

(tu powstaje jednocześnie moje pytanie - czy można też w ten sposób podziękować jej, jemu, im i wam? :P) Przepraszam za offtopic, ale człowiek się musi uczyć całe życie! ;)

Co prawda nie kantońskiego się uczysz, ale w przypadku "mojego" języka odpowiedź by brzmiała: "zależy za co dziękujesz" :)

我唔係西人,我係雞蛋。

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #1551 przez ximinez
Replied by ximinez on topic 你們好!

Moim celem jest podbicie świata... >:D >:D

Ej, ej, ustaw się w kolejce!

Czas generowania strony: 0.232 s.
Zasilane przez Forum Kunena