Czym jest Bohan Pro?

Bohan Pro jest zestawem słowników specjalistycznych, do których dostęp możliwy jest po wykupieniu jednej z oferowanych subskrypcji. Słownik Bohan Pro jest nieustannie rozwijany, nowe terminy dodawane są codziennie. Obecnie Słownik Bohan Pro, oprócz wszystkich haseł dostępnych w Słowniku Bohan, zawiera hasła z następujących dziedzin: biznes, wojskowość, górnictwo, muzyka, turystyka, religia, sztuka, sport, prawo.

Plan

Tylko rejestracja w celu złożenia zamówienia w sklepie, aktywności na forum lub współpracy przy tworzeniu słownika.

Okres: Dożywotnio
Cena: Darmowe

1 miesiąc pełnego dostępu do słowników specjalistycznych Bohan Pro oraz wszystkie pozostałe dostępy. Plan odnawia się automatycznie co 1 miesiąc.

Okres: 1 miesiąc/miesięcy
Cena: PLN3.00

3 miesiące pełnego dostępu do słowników specjalistycznych Bohan Pro oraz wszystkie pozostałe dostępy. Plan odnawia się automatycznie co 3 miesiące.

Okres: 3 miesięcy
Cena: PLN8.99

6 miesięcy pełnego dostępu do słowników specjalistycznych Bohan Pro oraz wszystkie pozostałe dostępy. Plan odnawia się automatycznie co 6 miesięcy.

Okres: 6 miesięcy
Cena: PLN16.99

12 miesięcy pełnego dostępu do słowników specjalistycznych Bohan Pro oraz wszystkie pozostałe dostępy. Plan odnawia się automatycznie co 12 miesięcy.

Okres: 1 rok
Cena: PLN29.99